Menu Content/Inhalt
Esileht
Meie Kirik


"Meil ei ole ei õpetuse ega usutalituste osas heaks kiidetud mitte ühtki asja, mis oleks vastuolus pühakirja või katoolse kristliku kirikuga."
(Augsburgi Usutunnistus)

JUHTKIRI: Boikott Swedbankile!
Autor: toimetus   
esmaspäev, 22 detsember 2014

Sample ImagePraeguseks on ilmselt juba üsna paljud Eesti elanikud ja organisatsioonid homo­ideoloogiat truuiste teeniva Swedbankiga oma suhted katkestanud. Paljud ilmselt kaaluvad seda sammu. Ka Eesti koguduste ja kristlaste seas on neid, ja tõenäoliselt mitte vähe, keda paneb Swedbanki käitumine nördima.

Ühineme Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks eest­vedajate seisu­kohaga, mis on avaldatud Facebooki lehel „Kaitskem ühes­koos pere­konda“:

„Paljud inimesed on küsinud, kuidas kavatseme seoses Swedbanki eba­väärika käitumisega tegutseda. Veidi tuleb veel olukorda analüüsida, et langetada läbi­mõeldud otsuseid. Aga ilmselt katkestame Swed­bankiga suhted ning loodame, et ka teised inimesed ja ette­võtted, mis ei pea võimalikuks sellisele ideoloogilisele terrorile alistuda ega seda omalt poolt toetada, talitavad samal kombel.“

Samuti saab vaid nõustuda Eesti Konservatiivse Rahva­erakonna juhatuse avalduses väljendatud mõtetega:

„Eesti Konservatiivne Rahva­­erakond mõistab hukka ühe panga kui äriette­võtte sekkumise sõltumatu fondi tegevusse ja ühes sellega enda astumise päeva­poliitikasse. EKRE tunneb kahetsust, et Swedbank kui äriette­võte on asunud ülistama homo­seksuaalsust ja taga kiusama traditsioonilisi väärtusi ja pere­konda pooldavaid jõude. 

Seoses sellega kavatseb EKRE sulgeda oma Swedbanki konto ja soovitab seda teha ka teistel äri- ja era­klientidel, kelle jaoks on tähtis traditsioon ja perekond, mis on aasta­tuhandeid olnud meie elu aluseks. Konservatiivid peavad lubamatuks äri­sektori rakendamist ühiskonnas homo­seksuaalsust edutava vankri ette.“

Võimalik, et Swedbanki ei huvita kohalike päris­maalaste väärtus­hinnangud. Aidakem siis panga­härradel raha lugemise kõrval ka meie rahva väärtustega tutvust teha.

 

Vaata lisaks:

EKRE kutsub üles Swedbanki boikoteerima (22.12.2014)

Swedbank allus homotüranniale ja soovib Luukase fondilt annetust tagasi (21.12.2014)

SAPTK pälvis Aadu Luukase missioonipreemia (03.12.2014)

 

 
< Eelmine   Järgmine >